Za nami IX edycja Wielkiego Balu Charytatywnego

IX Wielki Bal Charytatywny z Gwiazdami już za nami! Dokładnie 27 stycznia 2024 roku Hotel Arche w Częstochowie stał się areną tego wyjątkowego wydarzenia. Tegoroczny event, odbywający się w atmosferze karnawałowej, przyciągnął ponad 320 gości, reprezentujących różne dziedziny życia społecznego, od przedsiębiorców i liderów biznesu po miłośników sztuki, osoby zaangażowane społecznie oraz hojnych darczyńców i przyjaciół częstochowskiego hospicjum Dar Serca.

Wielka licytacja charytatywna

Spotkanie nie tylko dostarczyło uczestnikom niezapomnianej rozrywki, ale również dało każdemu szansę włączenia się w pomoc najbardziej potrzebującym. Centralnym punktem wydarzenia była widowiskowa licytacja charytatywna, podczas której wystawione zostały unikalne przedmioty, w tym dzieła sztuki autorstwa tak znakomitego artysty jak Tomasz Sętowski.

Ponadto, na aukcji znalazły się m.in.:

  • vouchery na luksusowe pobyty hotelowe,
  • atrakcyjny lot helikopterem,
  • koszulka z podpisem kapitana drużyny Raków Częstochowa,
  • kurs wystąpień publicznych ofiarowany przez Miss Polski 2023,
  • rakieta tenisowa legendy Wojciecha Fibaka
  • koszulka trzykrotnej mistrzyni świata w MMA, Joanny Jędrzejczyk.

Pełen dochód z licytacji zostanie przeznaczony na realizację inicjatyw hospicjum, skierowanych na pomoc osobom z chorobą nowotworową. W poprzednim roku udało się zebrać podczas licytacji niemal 300 tysięcy złotych, co było efektem ogromnej hojności gości, dla których wartość pomocy i wsparcia nie zna granic. I choć trwają prace podsumowujące sobotnie wydarzenie, z nieoficjalnych źródeł wiemy, że udało się osiągnąć jeszcze bardziej imponujący wynik, stanowiący kontynuację tej pięknej tradycji wspierania hospicjum.

Szyk i elegancja

Bal nie tylko wyróżnia się swoim szczytnym celem, ale także atmosferą, która towarzyszy temu wyjątkowemu spotkaniu od lat. Elegancja i szyk emanujący od gości sprawiają, że to nie tylko coroczne spotkanie charytatywny, ale także wydarzenie pełne klasy i wdzięku. Wśród gości specjalnych znaleźli się miss świata Agata Kręglicka, utalentowana aktorka Katarzyna Zawadzka oraz światowej sławy projektant Maciej Zień, którzy dodali blasku temu wydarzeniu.

Firmy odpowiedzialnie społecznie

Każda kolejna edycja to wieczór pełen magii, niespodzianek i hojności, podczas którego wspólnie kroczymy ku celebrowaniu życia i wspieraniu tych, którzy potrzebują realnej pomocy. W tym roku organizatorzy wydarzenia po raz pierwszy zdecydowali się na połączenie działalności biznesowej z dobrem społecznym zapraszając do współpracy firmy, dla których misja i wartości hospicjum są szczególnie bliskie. Dzięki wsparciu wydarzenia poprzez pakiety sponsorskie udało się pozyskać aż kilkadziesiąt tysięcy złotych!

Jest nam niezmiernie miło, że w gronie partnerów strategicznych wydarzenia znalazły się firmy o uznanej w kraju i na świecie pozycji: Wkręt-Met Klimas, Asten Group, Amari Spa, Grupa Krotoski, Stock Spirits.

Za każdą dodatkową złotówkę wpłaconą tą drogą dziękujemy pozostałym Partnerom wydarzenia: Bańczyk Stomatologia, Alliance Business Connect, Fleszka Studio, Semex, Architube, Wal-Car.

Program pełen niespodzianek

Organizatorzy Balu, dbając o unikalność tegorocznej edycji, przygotowali wiele dodatkowych atrakcji. Oprócz licytacji i rozrywki muzycznej, goście mogli uczestniczyć w innych niespodziankach, które tylko wzmocniły ducha hojności i solidarności obecny w sercach wszystkich uczestników. Na scenie pojawiły się utalentowane osobowości, takie jak John James, Laura Godziejewska, Dj Jordache Miczos Drums czy Grzegorz Piwowoński, dostarczając dodatkowego urozmaicenia dla zgromadzonej publiczności.

Fot. chrzuszcz.com