WERNISAŻ | KOŁO ŻYCIA | MITAKUYE OYAS’IN

Z ogromną przyjemnością zapraszamy na wernisaż Magdaleny Uchrońskiej, który odbędzie się 10 maja o godz. 19:00 w Ośrodku Promocji Kultury Gaude Mater w Częstochowie.

Artystka jest znana z wyjątkowego talentu w tworzeniu osobistych interpretacji mandali. Ukończyła studium architektury, była prezesem Artystycznej Spółdzielni HA OE oraz Fundacji Dla ludzi. Na co dzień pasjonuje się kulturą i sztuką plemion Ameryki Północnej i Południowej, psychologią, filozofią i rozwojem osobistym. Uwielbia taniec i podróże, praktykuje śpiew tradycyjnych plemion Lakota, Huni kuin i Yawanawa. W swoich pracach łączy tradycję z nową wizją świata.

Wystaw zatytułowa: KOŁO ŻYCIA | MITAKUYE OYAS’IN odzwierciedla bogactwo inspiracji artystki, niezwykłą precyzję oraz niezwykłe wyczucie estetyczne.

Podczas wernisażu będą mieli Państwo okazję poznać artystkę osobiście, zobaczyć jej najnowsze prace oraz porozmawiać o technikach i inspiracjach, które składają się na jej twórczość.

Z pewnością będzie to niezwykłe doświadczenie dla wszystkich miłośników sztuki, którzy doceniają piękno i prawdziwą precyzję w sztuce.

Wstęp bezpłatny.