Prezent na dzień kobiet <3

Specjalnie na Waszą prośbę! Dostęp do nagrań z I i II edycji Jurajskiego Spotkania Kobiet jest już dostępny! Blisko3️⃣0️⃣ inspirujących wystąpień i 9️⃣h nagrań!

Te z Was, w których drzemie gotowość do podjęcia wyzwań, poszukiwania strategii osiągnięcia sukcesu i budowania spełnionego życia znajdą w nich siłę, inspirację i solidną dawkę wiedzy. Prelegentki obu edycji dzielą się swoimi spostrzeżeniami, doświadczeniami i życiowymi lekcjami. Usłyszycie o pewności siebie, oswajaniu trudnych emocji, kobiecym magnetyzmie, ustawieniach systemowych, budowaniu firm i zarabianiu konkretnych pieniędzy.

Ale to nie wszystko!

📣Tylko teraz do zakupu dołączamy MINI E-BOOK W PREZENCIE!

Czy masz świadomość relacji, które tworzysz? Czy pierwsze, co Ci przychodzi na myśl o relacjach, to myśl o związkach z innymi ludźmi? A co z myślą o relacji z samą sobą?

Zapraszamy Cię do małej eksploracji siebie! Do wędrówki po tych ścieżkach połączeń, jakimi budujesz relacje ze sobą i łączysz się ze światem. 8 stronicowy mini-ebook, autorstwa 3 wspaniałych kobiet, będzie Twoim przewodnikiem, w tej podróży.

Pamiętajcie, że w fundacyjnym sklepie trwa świętowanie Dnia Kobiet. To ostatni moment na skorzystanie z promocji -50%!

Link do zakupy w pierwszym komentarzu ❤