Mikołajkowe odwiedziny w domu dziecka

Ho, ho, ho❄️! Jak widzicie, Święty Mikołaj zdążył podrzucić świąteczne paczki dla wyjątkowych maluchów! Możemy tylko podejrzewać, że dzieci z domu dziecka w grudniowym okresie muszą czuć się jeszcze bardziej opuszczone. Dlatego pospieszyliśmy tam z odwiedzinami!

Dzięki Waszej mobilizacji udało nam się uzbierać ponad 700 par świątecznych skarpetek, które ogrzeją małe stópki. Z pewnych źródeł (Maspex Kariera, Kubuś) wiemy też, że kolejne są już w drodze do nas! Do paczek dołączyliśmy batony (Foods by Ann), słodkości i świąteczne upominki od Arche Hotel Krakowska oraz zakupione przez fundacyjny team drobiazgi Fundacja Q Marzeniom im. Heleny Buli😍.

Czy miesiąc intensywnych przygotowań do akcji był wart zachodu? Zdecydowanie!

Postawiliśmy sobie za cel odwiedzenie jednego domu dziecka, dzisiaj szukamy kolejnych, do których zajrzymy z upominkami jeszcze przed świętami!

Szczególne podziękowania kierujemy do dyrekcji, grona pedagogicznego, uczniów oraz rodziców:
– Zespołu Edukacyjnego w Skwierzynie,
– I LO im. Słowackiego w Częstochowie,
– Zespołu Szkół w Hucie Starej B
za bezinteresowną pomoc, niesamowite zaangażowanie oraz znakomitą atmosferę wspólnych działań na rzecz dzieci z domu dziecka.

Skala mobilizacji oraz Wasze zaangażowanie przeszły nasze najśmielsze oczekiwania, dzięki czemu będziemy w stanie objąć naszym wspólnym wsparciem więcej niż jedną placówkę. Bez Waszej pomocy nie byłoby to możliwe, za co z serca dziękujemy!

Zobaczcie, ile sie działo!

Finał akcji