Zosia biecek

Festyn na leczenie małej Zosi

Celem naszej fundacji jest niesienie pomocy najbardziej potrzebującym. Zawsze z ogromnym zanagażowaniem wspieramy akcje charytatywne, więc i tym razem nie możemy i nie chcemy (!) przejść obojętnie obok problemu!

Zosia Biecek – cudowna, radosna dziewczynka z naszego miasta urodziła się z bardzo rzadką wadą kostną. Zosia w chwili narodzin nie miała kości strzałkowych w obu nóżkach, jej kości piszczelowe były wygięte, uda zdeformowane, nóżki znacznie skrócone a stópki szczątkowe. Taka wada zdarza się raz na ćwierć miliona urodzeń!

Leczenie Zosi jest bardzo drogie, a bez niego dziewczynka nie ma szans na chodzenie i beztroskie życie, które powinno mieć każde dziecko. Nasza fundacja chce zrobić wszystko, aby dać Zosi szansę na normalne, pełne radości życie bez ograniczeń.

W związku z tym 11.06.2022 przy ul. św. Kacpra del Bufalo 2/18a odbędzie się festyn parafialny na leczenie Zosi Biecek, na który serdecznie zapraszamy. Naszej fundacji również udało się dołożyć drobna cegiełkę, która wesprze organizację tego wydarzenia! Przygotowaliśmy aatrakcje dla najmłodszych w postaci Dmuchańca oraz przekazaliśmy upominki, które będzie można zakupić na tamtejszej loterii fantowej. Całość zysku będzie przekazana na leczenie małej Zosi. Serdecznie zapraszamy! Jeśli ktoś nie będzie mógł uczestniczyć w festynie zachęcamy do wsparcia internetowej zbiórki lub wysłania SMS na numer 75365 o treści 0030163

Tak było na festynie!