Wielka Aukcja Charytatywna – podsumowanie

Długo naznaczony znakiem zapytania, przykryty dozą pewnej niepewności, ostatecznie odbył się i zrobił niewyobrażalnie dużo dobrego! O czym mowa? O cyklicznym, odbywającym się na początku roku wydarzeniu, którym jest Charytatywny Bal Częstochowskiego Stowarzyszenia Hospicjum Dar Serca. To w tym roku padł kolejny rekord, a w zasadzie klika(!) Najważniejszym z nich była jednak kwota, zebrana podczas tego wyjątkowego wieczoru, która zasiliła konto stowarzyszenia i pomagać mu będzie w realizacji najważniejszych, założonych celów. Ta kwota to: 190 800 złotych!


Tegoroczna, czwarta już edycja balu ponownie odbyła się w gościnnych progach Hotelu Arche. W tym roku działania organizacyjne hospicjum wsparte zostały dodatkowo przez Fundację QMarzeniom. To na zaproszenie założycielki fundacji – Magdaleny Muchy, na balu pojawili się goście specjalni, wśród nich m.in.: Grażyna Szapołowska, Magdalena Lamparska, Edyta Herbuś oraz Maciej Zień.

Ich w pełni zaangażowana postawa była tego wieczoru pięknym przykładem tego jak przekuć popularność w coś niezwykle dobrego. Na przeprowadzonej podczas balu licytacji cennych przedmiotow przekazanych przez darczyńców, pojawiła sie też Agata Wdowiak – Miss Polski 2021, która zasiliła ją specjalnym prezentem. Inną formą wsparcia działalności hospicjum była też licytacja cicha i wielowymiarowa loteria fantowa – każda z form cieszyła się ogromną popularnością! Wykwintna kolacja przygotowana przez kucharzy Hotelu Arche, unikatowa muzyka, której brzmienie niezwykle umilało ten magiczny wieczór oraz wspaniali, wrażliwi na potrzeby innych ludzie. Tu nikt nie był na nie obojętny, zwłaszcza gdy te, z którymi mierzy się hospicjum, dyktowane są przez chorobę. Wszystko to, złożyło się na najpiękniejsze wspomnienia i wiarę w to, że razem możemy naprawdę wiele!