Dzień kobiet dla Fundacji. Razem zdecydowanie łatwiej o uśmiech

Tegoroczny Dzień Kobiet był dla fundacji innym niż wszystkie, ale nie mieliśmy wątpliwości, że odbyć się powinien. Dlaczego? Bo to właśnie wtedy, gdy w głowie kłębią się różne myśli, gdy uwaga skupiona jest na losach naszego wschodniego sąsiada, należy być razem i mimo wszystko potęgować uśmiech. Tak też było!

Piątego marca, częstochowska Restauracja Toscana stała się miejscem spotkania sześćdziesięciu niezwykłych kobiet. Kobiet, które doskonale wiedzą czym jest siła grupy i że wieczór spędzony w tak inspirującym gronie zawsze owocuje czymś dobrym. Elementem uzupełniającym spotkanie była wykwintna, włoska kolacja, zakończona słodkim deserem.

Nie zabrakło też dawki, stricte kobiecej wiedzy z zakresu pielęgnacji skóry i technik makijażu, którą przekazała zgromadzonym makijażystka gwiazd MAKE UP ARTIST Kamila Wiedeńska.

O niezwykłą atmosferę wieczoru, otulając go swoim anielskim głosem, zadbała Eliza Xerxa, która przygotowała na tę okazję specjalny recital. Do niektórych dodatkowo uśmiechnęło się nadprogramowe szczęście – bowiem przygotowana przez fundację loteria przewidziała obdarowanie wielu z Pań wyjątkowymi prezentami. Warto nadmienić, że dochód zakupionych wejściówek wesprze statutowe działania fundacji i pozwoli rozwinąć jej skrzydła na to, co nowe.

Wyśmienita kolacja, kojąca muzyka i niesamowita energia płynąca od każdej z Pań okazały się lekarstwem na wszystko! Fundacyjna inicjatywa jednogłośnie określona została mianem potrzebnej i absolutnie wartej powtórzenia! Siła jest Kobietą, wiemy to od zawsze, ale dzisiaj jesteśmy tego absolutnie pewni!

Już wkrótce wrócimy z nowym pomysłem na spotkanie. 🙂